Sofy chesterfield – sofy w starym stylu

 sofa chesterfield classic

sofa chesterfield classic (fot. www.polskie-chesterfieldy.pl)

Meble w stylu angielskim wkroczyły na polskie salony i od lat królują tu w najlepsze. Nie ma co się dziwić, bo sofy chesterfield to meble pełne klasy, elegancji i wdzięku, które wzbogacą każdą aranżację.

Angielskie meble – polscy producenci. Takie zestawienie nie ma w sobie nic zdrożnego, bo nasi rodacy na dobre zajęli się produkcją stylowych kanap chesterfield i foteli chesterfield. Wykorzystują przy tym solidne, wytrzymałe materiały i oferują różnorodny wybór.

Sofy chesterfield dodadzą stylu do twojego wnętrza

Chesterfieldy to z jednej strony klasyczne meble, pełen wdzięku i elegancji, a z drugiej strony meble, które wpasują się prawie do każdego wnętrza. Dzieje się tak na skutek bogactwa modeli, wzorów, kolorów, obić i dodatków. Szykowne sofy, o obłędnych kształtach upstrzone kryształami Swavorskiego będą pysznić się w aranżacjach glamour podkreślając przy tym przepych i elegancję. Z drugiej strony intensywne kolory, odważne fasony i charakterystyczne pikowania doskonale sprawdzają się w mniej awangardowych, surowych stylizacjach, gdzie sofa może po prostu królować i być w centrum zainteresowania. Kanapa chesterfield odnajdzie nie tylko salonach, ale będzie doskonale pasować np. do gabinetu, biura, kancelarii, salonu piękności. Część modeli zawierających funkcję spania będzie także idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, gdzie nie tylko będą pięknie wyglądać, ale będą użyteczne.

Kanapa chesterfield szyta na miarę twojego gustu i potrzeb

 


sofa chesterfield madame (fot. www.polskie-chesterfieldy.pl)

Kanapa chesterfield jest każdorazowo tworzona na indywidualne zamówienie klienta i w oparciu o jego wytyczne. To sprawia, że można ją dosłownie skroić pod każde gusta i pod każdą aranżację. Zamawiający ma do wyboru setki wzorów i ponad 700 materiałów do wyboru. Może spersonalizować szatozę, a także decydować o wykończeniu dolnej blendy (do wyboru ma aż 10 opcji). Można wybrać modele z rozłożystymi albo prostymi bokami, z podwójnym pikowaniem, ze stylowymi, metalowymi, albo drewnianymi nogami. Kanapa może być upstrzona kryształowymi, albo złotymi, srebrnymi guzikami. W zestawie możemy także zamówić poduszki ozdobne. W gestii klienta jest także wybór wielkości sofy. Dodatkowo może także wybierać wśród modele z opcją spania, które wyposażone są w wygodne materace. A także wybrać sofę z pojemnikiem na poście.

Sofy chesterfield to uniwersalne, piękne i funkcjonalne meble. Swoją uniwersalność zawdzięczają bogactwu możliwości. Wystarczy tylko z nich czerpać by stworzyć idealny dla siebie mebel.