Krzesła Glamour – czyli jakie krzesła do jadalni w stylu glamour

Krzesło Glamour kubełkowe Margo

Tanie krzesła glamour

Jeżeli zdecydujemy się na krzesła z seryjnej produkcji to na pewno uda nam się znaleźć coś co spełni nasze oczekiwania. Oferta krzeseł pasujących do tego stylu jest bardzo bogata ponieważ styl ten pozwala na dość dużą dowolność.

Krzesła glamour – tapicerowane welurem

Na przykład nowoczesne tapicerowane bardzo modnym welurem  krzesła glamour występują w wielu kolorach, dzięki temu na pewno uda ci się je dopasować do swojego wnętrza. Krzesła dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach min.: zielone, czarne, szare, czy tak ostatnio modnym pudrowym różu.

Zawsze elegancka czerń, która tutaj jest kolorem nóg krzesła pięknie konweniuje z miłą i luksusową welurową tapicerką.

Jak wiemy glamour lubi błysk i przepych dlatego złote czy chromowane nóżki to jest to czego po meblach w tym stylu oczekują klienci. Dodatkowo jak połączymy to z eleganckim welurem, oraz wyprofilowanym oparciem otrzymamy mebel doskonały.

 Krzesło Glamour kubełkowe Margo

Krzesło Glamour kubełkowe Margo (źródło: IdealMeble.pl)

Zaletą tego modelu jest nie tylko możliwość wyboru koloru nóżek, ale i bogata kolorystyka tapicerki. Ponadto przy aranżacji dużego salonu czy łączeniu salonu z kuchnią czy jadalnią warto zwrócić uwagę na inne meble z serii Margo: takie jak hokery, czy pufy.

 

Potrzebuje czegoś wyjątkowego. Czyli Krzesła Glamour na zamówienie.

Krzesła na zamówienie to tak jak inne meble produkty luksusowe. Krzesła te z reguły mają bardziej klasyczną, ponadczasową formę możemy za to w takich modelach wprowadzić pewne zmiany, które spowodują, że krzesło takie stanie się unikatowe i praktycznie nie powtarzalne.

Możemy wybrać np.: kształt nóżek, to czy mają mieć pinezki ozdobne, czy mają one być na taśmach czy nabijane osobno no i w jakim kolorze. Mamy również do wyboru bardzo dużą ilość tkanin, skór, czy ekoskór. Sprzedawca poinformuje o ich właściwościach tak abyśmy dokonali najlepszego dla nas wyboru. Ponieważ wybierając tapicerkę decydujemy nie tylko o kolorze czy fakturze wybranej tkaniny ale też decydujemy czy nasza tkanina będzie należała do tkanin łatwo czyszczących , trudnopalnych, czy hydrofobowych.

Przykładem krzesła glamour będzie na pewno każde krzesło chesterfield, które dodatkowo możemy wzbogacić o pięknie błyszczące guziki Swarovskiego czy guziki kryształowe. Oczywiście wiemy że zwolennicy glam nie boją się tego co się błyszczy, kochają to i potrafią wykorzystywać elementy błyszczące w swoich aranżacjach.

Krzesła glamour- nowoczesne z tworzywa.

Dla tych co nie boją się korzystać z nowoczesnych technologii i lubią bawić się nie tylko formą i tworzywem rynek proponuje bogatą ofertę krzeseł glamour.

Zaczniemy od krzesła z tworzywa, które zostało stylizowane na krzesła barokowe. Nawet jego nazwa jest formą ironii i zabawy. Krzesło jest piękne i bardzo dekoracyjne. W wersji przezroczystej pozwala przechodzić przez nie światło nadając mu lekkości.

 Krzesło glamour King Arm

Krzesło glamour King Arm (źródło: IdealMeble.pl)

Oferta krzeseł pasujących do stylu glamour jest bardzo bogata i cały czas się poszerza dlatego warto pytać sprzedawców i prosić ich o pomoc w wyborze. Dobre sklepy chętnie zaproponują dostępne modele pasujące do twojej aranżacji jeśli podeślesz jej projekt czy zdjęcie do sklepu.